TY MASZ KULINARNĄ PASJĘ ON NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 to nowoczesny i funkcjonalny robot kuchenny z funkcją WiFi. Zastąpi większość obecnych w Twojej kuchni urządzeń, wyręczy Cię w wielu czynnościach i pozwoli wznieść się na wyżyny kulinarnych możliwości.

Z jego pomocą przygotujesz dania, których nie powstydziłby się doświadczony szef kuchni: wykwintne kolacje, pełne smaku przystawki, pyszne obiady, zdrowe śniadania i oczywiście najlepsze desery.

Funkcja WiFi umożliwia aktualizację przepisów i oprogramowania.

Funkcja WiFi

Zgrabny i pojemny

Pojemność misy to aż 4,5l, co pozwala na przygotowanie aż 3 litrów przepysznej zupy i obiadu dla większej rodziny.

W Termorobocie Sam Cook Wi-Fi PSC-11 zastosowaliśmy najnowsze technologie, które ułatwiają codzienne gotowanie i pomagają w pełni rozwinąć kulinarne skrzydła.

INTELIGENTNE
ROZWIĄZANIA

NIEOGRANICZONE
MOŻLIWOŚCI

GOTUJE

KRUSZY

MIESZA

GOTUJE NA PARZE

PODSMAŻA

UCIERA

SOUS VIDE

UBIJA

WYRABIA

MYJE

WAŻY

BLENDUJE

MIKSUJE

KROI W PLASTRY

ROZDRABNIA

SIEKA

SZATKUJE

UGNIATA

EMULGUJE

ROZPUSZCZA

W elektronicznej książce kucharskiej znajdziesz na start ponad 600 dedykowanych przepisów na pyszne dania. Aktualizacja bazy danych, w tym książki kucharskiej, możliwa jest dzięki modułowi WiFi. Jesteś tradycjonalistą? Dołączyliśmy dla Ciebie książkę kucharską w wersji drukowanej.

Termorobot Sam Cook WiFi PSC-11 posiada osiem automatycznych programów: ugniatanie, szatkowanie, gotowanie, gotowanie na parze, sous-vide, siekanie, mycie wstępne i program TURBO. Automatyczne programy pomagają perfekcyjnie przygotować nawet najbardziej skomplikowane potrawy.

Automatyczne programy

Wbudowana książka kucharska

Termormotobot PSC-11 to niekończąca się inspiracja! Osiągaj wspaniałe wyniki gotowania bez wysiłku.

ZROBI WIELE

Samodzielne ustawienie temperatury, czasu pracy i wysokości obrotów daje możliwość eksperymentowania oraz kreowania własnych przepisów. Szeroki zakres regulacji temperatury (37-130 °C) oraz ustawień czasu pracy nawet do 90 minut pozwala zarówno na przygotowanie dań techniką sous vide, czyli powolnego gotowania w niskiej temperaturze, jak i na podsmażanie.

Ustawienia

własne

Gotowanie

sous-vide

Technika sous-vide cieszy się uznaniem najlepszych szefów kuchni. Dzięki automatycznemu programowi Termorobota Wi-Fi PSC-11 możesz wykorzystać ją w swoim własnym domu! W książce kucharskiej znajdziesz przepisy na potrawy wykonane techniką sous-vide.

Technika sous-vide cieszy się uznaniem najlepszych szefów kuchni. Dzięki automatycznemu programowi Termorobota Wi-Fi PSC-11 możesz wykorzystać ją w swoim własnym domu! W książce kucharskiej znajdziesz przepisy na potrawy wykonane techniką sous-vide.

Gotuj zdrowo

i na parze

Przepisy w e-książce kucharskiej przygotowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Znajdziesz w niej także pomysły na smaczne, wegetariańskie dania, które zachwycą nawet największych miłośników dań mięsnych. Z Termorobotem Sam Cook Wi-Fi PSC-11 to łatwe!

Wegetariańskie pyszności

PRZEPISY
KROK PO KROKU

NA NAJWYŻSZY POZIOM!

Kup teraz

PRZENIEŚ SWOJĄ KULINARNĄ PASJĘ

Dołącz do elitarnego grona posiadaczy Termorobota Sam Cook WiFi PSC-11

Zarejestruj swój produkt Sam Cook i odbierz w prezencie dodatkowy rok gwarancji!

Rejestruję!

DOSTĘPNOŚĆ AKCESORIÓW I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

WYSOKA

JAKOŚĆ

OBSŁUGI KLIENTA

SERWISOWA OPIEKA POGWARANCYJNA

SERWIS

DOOR TO DOOR

Sam Cook to linia produktów stworzona przez profesjonalistów dla wymagających. Dla otwartych na wyzwania pasjonatów, których cechuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem.

Sam Cook

ul. Brzozowa 3

05-822 Milanówek

Infolinia Sam Cook:

+48 22 380 52 40kontakt@samcook.eu

odwiedź nas:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: